Nieuws: Veel bezoekers Dag van de Bouw

De Dag van de Bouw was bij de bouwprojecten van de Hanzelijn een succes te noemen. Veel nieuwsgierige dagjesmensen kwamen op bezoek bij de tunnel onder het Drontermeer en de trogviaduct bij station Kampen-Zuid.

Bij de tunnel onder het Drontermeer was het mogelijk om vanaf de Kampense zijde de tunnel in te lopen om zo onder het Drontermeer te komen. De tunnel was toegankelijk tot drie kwart van de gehele lengte. Sinds begin dit jaar is de ruwbouw van de tunnel gereed, op dit moment worden de technische installaties aangebracht waarna uiteindelijk het spoor en de bovenleidingen worden aangelegd.



Het trogviaduct waar straks de A50 (de huidige N50) onder de Hanzelijn door zal gaan was ook te bezichtigen tijdens de Dag van de Bouw. Deze massieve betonconstructie zal straks een deel van de scherpe bocht zijn vanaf het Drontermeer richting Zwolle.



Bekijk alle foto's, klik hier!

Zie ook:
Foto's van de Drontermeertunnel 19 november 2008, klik hier!
Foto's van de rondleiding bij de IJsselbrug 05 juni 2009, klik hier!

Geplaatst op: 06-06-2009 18:20.52

Reactie plaatsen

Naam
Email adres
Website
 
Reactie
Anti-spam:
In welk jaar is
de Hanzelijn klaar?

Zie ondertitel website in logo

Voorbereidingen boek Hanzelijn:

De voorbereidingen voor het maken van een boek over de bouw Hanzelijn zijn gestart. Er is een begin gemaakt aan het verzamelen van informatie.
Lees meer...

Recent nieuws

Grote rampenoefening in Drontermeer...
Nu ook reizigersmaterieel als testr...
Boek over archeologische vondsten H...
Wethouders H2O-gemeenten openen fie...
Stand van zaken bij de Hanzeboog / ...

Video's

Sponsoren


Last Minute Vakantie
Kortingscode
Gratis Proefmonsters

8 bezoekers online

 • Bezoekersaantallen / statistieken
© Hanzelijn-Hattem.nl 2007 - 2012 | Sitemap
© StefanVerkerk.nl