Nieuws: Definitief geen tunnel voor Hanzelijn bij Hattem

Minister Eurlings van Verkeer blijft erbij dat de Hanzelijn bij Zwolle een brug over de IJssel krijgt. Een onderzoek van Royal Haskoning naar een tunnel, zoals gewenst door de gemeente Hattem, biedt volgens hem geen nieuwe inzichten. De minister schrijft dit aan de Tweede Kamer.

De oplossing die het ingenieursbureau voorstelt zal leiden tot een 'significante vertraging' van de Hanzelijn. Bovendien veroorzaakt een tijdelijke oplossing in de vorm van een gelijkvloerse aansluiting van de Hanzelijn op het bestaande spoor vijf jaar lang een capaciteitsknelpunt.

Geplaatst op: 04-09-2007 21:22.37

Reactie plaatsen

Naam
Email adres
Website
 
Reactie
Anti-spam:
In welk jaar is
de Hanzelijn klaar?

Zie ondertitel website in logo

Voorbereidingen boek Hanzelijn:

De voorbereidingen voor het maken van een boek over de bouw Hanzelijn zijn gestart. Er is een begin gemaakt aan het verzamelen van informatie.
Lees meer...

Recent nieuws

Grote rampenoefening in Drontermeer...
Nu ook reizigersmaterieel als testr...
Boek over archeologische vondsten H...
Wethouders H2O-gemeenten openen fie...
Stand van zaken bij de Hanzeboog / ...

Video's

Sponsoren


Last Minute Vakantie
Kortingscode
Gratis Proefmonsters

5 bezoekers online

 • Bezoekersaantallen / statistieken
© Hanzelijn-Hattem.nl 2007 - 2012 | Sitemap
© StefanVerkerk.nl