Nieuws: Booggedeelte spoorbrug uitgevaren

Het heeft enige tijd geduurd maar uiteindelijk is het sloopbedrijf Tebezo gelukt om het booggedeelte van de oude spoorbrug over de IJssel te verwijderen van haar plek. De 600 ton zware boog kon rond kwart over een eindelijk los worden gemaakt van de rest van de brug. Vervolgens werd de brug weggevaren in de richting van de Katerveerbrug. Daar lag de brug uiteindelijk om vier uur aan de aanlegpalen.

Bekijk alle foto's, klik hier!

Geplaatst op: 13-09-2011 00:00.00

Reacties

Gerwin schreef op Woe 14 Sep @ 18.22u:
Erg mooie platen!
nathan vos schreef op Don 15 Sep @ 16.14u:
Mooie foto's alleen het is een erg vreemd gezicht dat de bogen eruit zijn. De sloop van de oude ijsselspoorbrug is een verandering waar ik het Meest aan moet wennen.

Groeten TrainfanNL

Reactie plaatsen

Naam
Email adres
Website
 
Reactie
Anti-spam:
In welk jaar is
de Hanzelijn klaar?

Zie ondertitel website in logo

Welkom op deze site!

De afgelopen jaren werd de Hanzelijn gebouwd tussen Lelystad en Zwolle. Omdat de Hanzelijn sinds 2012 officieel in gebruik is genomen, functioneert deze website enkel nog als online nieuws- en beeldarchief. Veel lees- en kijkplezier!

Met vriendelijke groet,
Stefan Verkerk
Bouwfotograaf.nl

Recent nieuws

45.000 reizigers pakken de trein op...
Hanzelijn officieel geopend door Ko...
Persrit over de Hanzelijn
Gigantische Hanzeboog op Legoworld ...
Expositie Hanzelijn door kunstenare...

Video's

© Hanzelijn-Hattem.nl 2007 - 2026
© StefanVerkerk.nl